Android uygulamaları Windows’da

Android uygulamaları Windows’da

         Bu yazımızda android tabanlı mobil cihazlarda kullanılan birçok uygulama ve oyunu Windows tabanlı bilgisayarlarımızda nasıl kullanabileceğimizi anlatacağız.

1

           İlk olarak www.bluestacks.com sitesini ziyaret ederek işe başlıyoruz. Download (win) seçeneğine tıklayarak programın BlueStacks-SplitInstaller_native.exe kurulum dosyasını indiriyoruz (yaklaşık 10 mb) ve sonrasında kurmak için tıklıyoruz 10 dakikalık bir kurulum aşamasından sonra karşımıza şu ekran geliyor.

 

2

 

           Daha sonra yeni oluşturacağımız veya var olan Google hesabımızla giriş yaparak Google Play hizmetleri anlaşmasını kabul ettikten sonra search kısmından arayarak istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

 

3

 

Samsung note 3 den bile daha performanslı ve daha büyük ekranda oyunlarınızı oynayabilirsiniz ☺

4

Son zamanların fenomeni Flappy Bird Windows’ta

           

             İSMAİL KIYICI

 

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsun ?
  • Gereksiz 
  • Normal 
  • Faydalı 
  • Müthiş 
İsmail KIYICI

About İsmail KIYICI

Elektrik-Elektronik yüksek mühendisi. Elektrik-Elektronik Mühendisliği'nde doktora eğitimine devam etmekte. Komhedos.com kurucu ortağı ve yazarı. İlgi alanları nesnelerin interneti (IoT), endüstri 4.0, tahmin ve karar sistemleri, yapay zeka, savunma sanayi ve yenilenebilir enerji. Eski bir IEEE gönüllüsü.   İsmail'in yazılarını okumak için tıklayınız 

View all posts by İsmail KIYICI →