Microsoft Office 365 Ücretsiz İndir

 

  Günümüzde bir bilgisayarın olmazsa olmazlarından olan Microsoft Office 365 programını eğer üniversite öğrencisi iseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Okulunuzun size vermiş olduğu e-posta adresi ile kayıt olarak ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz. Program indirmeye başladığınız andan itibaren internet hızınıza bağlı olarak ortalama 1 saat içerisinde bilgisayarınıza kurulmuş olacaktır.

 

Office-2016-Home-Student

 

  Microsoft Office 365 içerisinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote programlarını bulundurmaktadır. Tüm ödev, sunum, rapor ve hesaplamalarınız güvenle yapabilirsiniz. Microsoft’un sunduğu bu seçenek sayesinde internette yasal olmayan sürümler veya farklı office programları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

 

Microsof Office 365 programını ücretsiz ve yasal olarak indirmek için aşağıdaki linke tıklayın ve adımları takip edin

 

Microsoft Office 365 İndir

 

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsun ?
  • Normal 
  • Faydalı 
  • Müthiş 
  • Gereksiz 
İsmail KIYICI

About İsmail KIYICI

Elektrik-Elektronik yüksek mühendisi. Elektrik-Elektronik Mühendisliği'nde doktora eğitimine devam etmekte. Komhedos.com kurucu ortağı ve yazarı. İlgi alanları nesnelerin interneti (IoT), endüstri 4.0, tahmin ve karar sistemleri, yapay zeka, savunma sanayi ve yenilenebilir enerji. Eski bir IEEE gönüllüsü.   İsmail'in yazılarını okumak için tıklayınız 

View all posts by İsmail KIYICI →