Staj Başvurusu için firmalar

Staj kariyerin en önemli parçasıdır.Elektrik-Elektronik,Makine,Endüstri ve Bilgisayar mühendisliği öğrencileri için staj başvurusu yapılacak firmaları bu yazıda bulabileceksiniz

komhedos kariyer

TURKCELL

Turkcell kendi geleceğini sağlam ve kaliteli personel ile devam ettirmek amacıyla üniversite sıralarında sizin gibi zeki,çevik ve ahlaklı kişileri seçmek için bu etkinliği organize etmektedir. PAF’ın açılımı Profesyonelliğe Adım Formasyonu‘dur.Son sınıfta PAF’a katılan öğrenciler, stajı başarı ile tamamlabilirlerse Turkcell’de açık pozisyonlarda çalışma fırsatı yakalayabilirler.

Başvuru için tıklayınız

Turkcell

MERCEDES BENZ

Mercedes Benz her yıl yaz dönemi süresince 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimlerine devam eden ve staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencilere staj olanağı sunarak, Mercedes Benz ailesine  20 işgünü süreyle katılacak öğrencilerin, şirketin ve mezuniyetleri ile içinde yer alacakları meslek hakkında pratik bilgiler ile donanması ve kariyerlerinin ilerleyen safhalarında keyifle anacakları verimli bir staj dönemi geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Mercedes Benz Staj Başvurusu için tıklayınız

Mercedes staj

Siemens

Siemens A.Ş. olarak çalışkan, dinamik ve genç insanlara şirket bünyesinde her yıl yaz dönemi boyunca staj olanağı sunmaktadır. Staj programları çerçevesinde edinilen iş deneyimleri, iş hayatına atılmış paha biçilmez ilk adımları oluşturmaktadır.

Siemens Staj Başvurusu için tıklayınız

siemens

TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI)

Havacılık sektöründe bilmek istediklerin için kariyerinde yeni bir pencere açacağın bu staj döneminde aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için önemli bir adım atacaksın.

TEI ,stajerler için özel olarak hazırlanan e-learning eğitimlerine online olarak ulaşabilecek;  Staj süresince bir proje takımının içerisinde yer alabilecektir.

TEI staj başvurusu için tıklayınız

Tei staj

ENTES Elektronik 

1980 yılında kurulan ENTES, güç kalitesi ve enerji, ölçme, kompanzasyon, uzaktan izleme, koruma-kontrol alanlarında, 350 çalışanı ve güçlü AR-GE’si ile sektörün öncü firmalarından biridir. İstanbul’daki 11.500m2’lik modern tesisinde yeni nesil üretim teknikleri ile ürettiği cihaz ve yazılımları kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

 Entes Elektronik Staj Başvurusu için tıklayınız

Entes Elektronik

Oyak-Renault

Oyak-Renault üniversite ve lise öğrencilerine staj imkânı sunarak onların mesleki gelişimine ve çalışma yaşamına uyum sağlamalarına katkıda bulunmaktadır.

Oyak-Renault Staj Başvurusu için tıklayınız

Renault Staj

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsun ?
  • Faydalı 
  • Müthiş 
  • Gereksiz 
  • Normal